Rękawice narciarskie

Dostępne w naszym sklepie rękawice narciarskie szybko staną się Państwa najlepszymi przyjaciółmi na stoku. Oferujemy rękawice męskie i damskie wyposażone w miłe w dotyku, ciepłe wyściółki. Proponujemy modele zapewniające optymalny komfort termiczny i dobrą przyczepność, wykonane z różnych materiałów – także ze skóry naturalnej. W sprzedaży mamy m.in. rękawice Leki, z których można korzystać z tradycyjnymi kijkami z paskami lub w połączeniu z kijami narciarskimi Leki wyposażonymi w praktyczny system Trigger S.

Co ważne, narciarskie rękawice damskie, które mogą Państwo u nas kupić, wizualnie nie różnią się znacząco od wersji męskich, są natomiast zaprojektowane i uszyte specjalnie na kobiece, znacznie drobniejsze dłonie. Odpowiedni rozmiar i wyprofilowane palce zagwarantują pożądaną wygodę każdej narciarce.

Wśród dostępnych rękawic do sportów zimowych znajdą Państwo egzemplarze wyposażone w szereg udogodnień, nie do przecenienia wówczas, gdy na stoku panują trudne warunki. Rękawice narciarskie z wodoodporną membraną między wewnętrzną i zewnętrzną warstwą oraz jedną z najlżejszych i najbardziej skutecznych ocieplin dostępnych na rynku doskonale izolują i chronią dłonie przed wychłodzeniem – gwarantujemy, że wystarczy raz je założyć, by już nigdy nie chcieć sięgnąć po inny model rękawic.

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, obejmującym wiele modeli rękawic narciarskich pochodzących od producentów, których specjalnością jest wyposażenie dla narciarzy.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-24 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło