Pokrowce na narty

O wysokiej klasy narty wypada odpowiednio zadbać. Regularne wizyty w serwisie to nie wszystko – warto zwrócić uwagę na sposób ich przechowywania poza sezonem. Czy na pewno trzymają Państwo swój sprzęt narciarski w odpowiednich warunkach? Jeśli nie, to właśnie do Państwa adresujemy ofertę specjalnych pokrowców na narty i kije narciarskie, które zagwarantują nie tylko bezpieczne ich przechowywanie, lecz także wygodny transport. Oferowane pokrowce są wyposażone w pasy transportowe i uchwyty oraz, oczywiście, są wykonane z wodoodpornych materiałów. Ich długość łatwo jest regulować przy pomocy zamków błyskawicznych.

Torby i plecaki na buty narciarskie

Podobnie jak narty, także buty narciarskie należy przechowywać i przenosić pamiętając o odpowiednim zabezpieczeniu. Sprzęt dla narciarzy nie należy do najtańszych, wobec czego nie warto transportować go w byle jakiej torbie – tym bardziej, że my oferujemy Państwu bardzo wygodne w noszeniu plecaki i torby na buty narciarskie w najkorzystniejszych na rynku cenach. Proponowane torby są solidne wykonane i wytrzymałe, a przy tym lekkie. W naszym asortymencie znajdą Państwo torby na obuwie narciarskie wyposażone nie tylko w komorę główną, lecz także dodatkową kieszeń organizacyjną.

Wśród licznych propozycji pokrowców i toreb transportowych na sprzęt narciarski na pewno znajdą Państwo tę, która wydaje się Państwu najbardziej funkcjonalna.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło