Środki piorące i impregnaty do odzieży narciarskiej

Wprawdzie oferowane przez Salon Kraft Sport buty narciarskie i odzież to produkty wysokiej klasy, które na długo zachowują swoje specjalne właściwości, jednak warto odpowiednio o nie zadbać, by mogły niezawodnie posłużyć przez jak najwięcej sezonów. Nie wolno zapominać o tym, że pranie wodoodpornych kurtek narciarskich i czyszczenie zjazdowych butów środkami przeznaczonymi do konserwacji zwykłych, noszonych na co dzień ubrań i obuwia może sprawić, że stracą one przede wszystkim najważniejsze właściwości – czyli wodoodporność. Dlatego oferujemy Klientom środki piorące i impregnaty do odzieży narciarskiej.

Pranie i konserwacja ubrań narciarskich

Membrany typu GORE-TEX wymagają impregnowania specjalnymi środkami, które znajdziesz w naszej ofercie. Łatwe w użyciu specyfiki są przeznaczone także do innych oddychających materiałów. W sprzedaży mamy środki piorące do odzieży i bielizny funkcyjnej, dzięki którym Państwa ubrania zachowają doskonały stan przez wiele lat. Do konserwacji ubrań narciarskich i śpiworów wypełnionych puchem także znajdą Państwo u nas specjalne preparaty. Po ich użyciu wyposażenie jest nie tylko czyste, lecz także zostają mu przywrócone utracone w eksploatacji właściwości wodoodporne. W asortymencie nie brak również środków do konserwacji obuwia narciarskiego.

Oferowane środki pielęgnujące są przyjazne dla środowiska i przedłużają okres stosowania sprzętu narciarskiego, pozwalając Państwu zaoszczędzić środki przeznaczone na zakup nowego wyposażenia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu potrzebnych preparatów piorących i impregnujących obuwie, odzież i inne elementy narciarskiego wyposażenia.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło