Kaski narciarskie

Używanie kasku na stoku narciarskim to obowiązek, który bardzo łatwo uzasadnić: szusując na nartach lub snowboardzie nietrudno o upadek i uraz głowy. Przed groźnymi skutkami upadku chroni kask narciarski. Jak w przypadku każdego innego sprzętu, z roku na rok kaski narciarskie gwarantują coraz większe bezpieczeństwo. Producenci wprowadzają nowe rozwiązania technologiczne, które przede wszystkim zapewniają coraz wyższy poziom ochrony, a ponadto sprzyjają wygodzie narciarzy. O czujnikach zużycia kasku, samozrywających się powłokach podczas ewentualnego uderzenia i doskonałych materiałach absorbujących jeszcze kilka sezonów temu mogliśmy tylko marzyć. Dziś takie udogodnienia stają się normą, a kaski narciarskie są produkowane tak, by były jak najlepiej dopasowane do głowy i komfortowe w użytkowaniu.

Nowoczesne kaski najlepszych marek

Oferujemy kaski narciarskie damskie i męskie oraz kaski juniorskie w szerokim wyborze. Asortyment naszego sklepu obejmuje wysokiej klasy produkty sprawdzonych, najlepszych marek. Na narty można wyruszyć jedynie będąc zabezpieczonym na wypadek potencjalnego upadku. Dlatego na kasku nie warto oszczędzać i wybrać dobrze dopasowany model wykonany z mocnych i lekkich materiałów, wyposażony w dobry system wentylacyjny i technologię amortyzującą w razie upadku – taki, który pozwoli bez poczucia dyskomfortu spędzić kilka godzin na stoku.

Zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi poszczególnych kasków narciarskich. Jesteśmy pewni, że spośród szerokiej gamy stylów wykonania i kolorów znajdą Państwo ten, który najbardziej przypadnie Państwu do gustu.

Jest 147 produktów.

Pokazano 1-24 z 147 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło