• Nowy
BUTY TECNICA MACH SPORT 100 LV, K: 062

BUTY TECNICA MACH SPORT 100 LV, K: 062

1 299,00 zł
Rozmiar buta narciarskiego
Płeć
Fleks
Typ szerokości buta
Typ buta Tecnica
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Buty narciarskie TECNICA MACH SPORT 100 LV

TECNICA MACH SPORT 100 to buty cechujące się komfortem, ciepłem i wygodą. System QUICK-INSTEP oraz klamry LIFT-LOCK pomogą w wejściu nogi do buta, natomiast but wewnętrzny NFS zapewni komfort, ciepło oraz wsparcie. Dla narciarzy z każdą stopą, którzy szukają bardzo wygodnego i solidnego buta do jazdy przez cały dzień buty TECNICA MACH SPORT 100 są idealnym wyborem.

 

Parametry produktu:

Kod katalogowy: 10189810

Kod koloru: 062

Fleks: 100

Szerokość: 98 mm

Rozpiętość rozmiarów: 240 – 310 mm

Liner: SPORT N.F.S.

Skorupa: Polyester (Double Quick Instep)

Podeszwy: ISO 5355

Mankiet: Polyolefine

Klamry: Mach Sport 4 x Micro Alu z LiftLock

PowerStrap: 35 mm

Canting: Podwójny

 

Technologie:

ANATOMIC SHAPED NFC LINERS – Anatomiczne ukształtowanie wkładki NFC – komfortowe dopasowanie. Anatomicznie wyprofilowana wewnętrzna wyściółka, wyjątkowo gruba jednocześnie miękka, zapewniająca komfort i ciepło z możliwością termoformowania.

CAS SHELL – Powłoka CAS ma anatomiczny kształt, który pasuje do kształtu stopy. Pozwala to na lepsze dopasowanie początkowe poza pudełkiem. Wgłębienia na powłoce zapewniają mniejsze niepięcie powierzchniowe i ułatwiają ogrzewanie, dzięki czemu dostosowanie powłoki jest łatwiejsze. Powłoka zachowuje nowy kształt coraz lepiej.

DOUBLE QUICK INSTEP – Wykorzystuje duży, bardziej miękki plastik na obszarze podbicia stopy, który pozwala na znacznie łatwiejsze otwieranie skorupy, tym samym zakładanie i zdejmowanie buta narciarskiego staje się znacznie prostsze i przyjemniejsze.

GRIPWALK OPTION – Zwiększony komfort chodzenia, większe bezpieczeństwo podczas chodzenia i doskonałe osiągi narciarskie. Chodzenie w butach narciarskich może być dość śliską sprawą na niektórych nawierzchniach. Ale nowa podeszwa i system wiązania GRIPWALK zamienia konwencjonalny but narciarski w prawdziwy cud wydajności. Osiąga się to szczególnie dzięki doskonałej przyczepności, zaokrąglonym podeszwom o wysokim profilu i doskonale dopasowanym do nich elementom wiążącym GRIPWALK. Wypukłe żebro wykonane z nowego rodzaju kopolimeru gumowego zapewnia wyjątkowy komfort chodzenia i doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach. Co więcej, podeszwy, które można wymieniać oddzielnie, zapewniają doskonałe przenoszenie mocy wokół palców i pięty, a także precyzyjne uwalnianie. Tak długo, jak używasz oryginalnego wiązania GRIPWALK lub w 100% zgodnego wiązania touring, które możesz zidentyfikować na podstawie oficjalnego logo GRIPWALK. Niestety konwencjonalne wiązania Alpine bez logo nie są kompatybilne z tą podeszwą.

10189810240

Specyficzne kody

ean13
10189810240
Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło