Wrocławski sklep ze sprzętem narciarskim Kraft Sport prowadzi sprzedaż niezbędnych na stoku elementów wyposażenia dla narciarzy. Prowadzą go miłośnicy białego szaleństwa, którzy doskonale wiedzą, jaki sprzęt i akcesoria narciarskie najlepiej sprawdzają się na stoku – wprowadzając kolejne produkty do oferty oraz doradzając Klientom zakup konkretnych artykułów, w dużej mierze bazujemy na własnych doświadczeniach i wiedzy.

Naszym głównym celem jako sprzedawców jest stworzenie oferty sprzętu sportowego, z której mogą skorzystać fani narciarstwa na różnych stopniach zaawansowania. Proponujemy wyposażenie zróżnicowane pod względem parametrów technicznych – wyprodukowane zarówno do spokojnej jazdy rekreacyjnej, jak i do zjazdów ekstremalnych. Nie koncentrujemy się jedynie na potrzebach narciarzy z dużym doświadczeniem nawet w niebezpiecznych warunkach, ale staramy się spełnić oczekiwania wszystkich Klientów – także tych, którzy dopiero planują rozpocząć przygodę z nartami. Z tego samego powodu dużą część naszego asortymentu stanowi juniorski sprzęt narciarski.

Wiedza i doświadczenie

23-letnie doświadczenie w branży narciarskiej skutkuje tym, że tysiące zadowolonych Klientów to nasi znajomi i przyjaciele, z którymi podzieliliśmy się swoją wiedzą po to, by czerpali jeszcze więcej radości z rozwijania swoich sportowych pasji. Trafiający na półki naszego sklepu sprzęt importujemy dla Państwa bezpośrednio z fabryk, by być pewnym jego najwyższej jakości i móc zaproponować Klientom możliwie najkorzystniejsze ceny. Nasz asortyment obejmuje m.in. narty, odzież narciarską damską i męską, kaski, gogle oraz szereg akcesoriów niezbędnych każdemu narciarzowi. W ofercie znajdują się produkty znanych i zaufanych marek, takich jak Völkl, Stöckli, Leki, X-bionic, Dainese, Descente, Blizzard, K2, Rossignol i wiele, wiele innych.

Coś więcej niż sklep narciarski

Stacjonarny salon Kraft Sport i sklep internetowy NartyOk to miejsca, w których kupią Państwo kompletne wyposażenie narciarskie, jednak nasza działalność w branży narciarskiej nie kończy się na sprzedaży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców oferujemy także usługi serwisu narciarskiego i wypożyczalni nart. Ponadto chętnie pomagamy Klientom w doborze odpowiednich nart i deski snowboardowej czy jak najlepiej dopasowanych butów narciarskich.

Z uwagi na naszą działalność specjalistyczną, która umożliwia składanie własnych zestawów narciarskich, mogą Państwo zaprojektować, dobrać kolor czy stworzyć indywidualną kompozycję sprzętową, a my zadbamy o realizację projektu, gwarantując najwyższą jakość wykonania uzyskaną przy wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu na kawę. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Nasi pracownicy zadbają o to, by byli Państwo usatysfakcjonowani i odwiedzili nas ponownie, dołączając do grona naszych znajomych.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło