• Obniżka
KURTKA DAMSKA DESCENTE EMERIE

KURTKA DAMSKA DESCENTE EMERIE

3 399,90 zł
2 719,92 zł Zniżka 20%
Rozmiar
Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostępne rozmiary:<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

34-46

Kolor:

BK(93)/SPW(04)/FORG(36)/

DNT(64)/IBLU(69)/CRPK(74)

 

Technologie:

- HEAT NAVI

Technologia autorska Descente. Tkanina wyprodukowana w tej technologii zatrzymuje energię z promieni słonecznych i przetwarza ją w ciepło. Dzieje się tak dzięki mikrowłóknom węglowym, które przyciągają promienie słońca – przy każdej pogodzie, nawet w pochmurne dni czy przy opadach śniegu. Mikrowłókien węglowych użyto nie tylko w warstwie izolacyjnej materiału, są one także wdrukowane bezpośrednio w tkaninę zewnętrzną, zwiększając komfort cieplny użytkownika – nie zwiększając przy tym wagi odzieży! Sekretem ciepła jest światło. Każde światło, docierające do włókien heat navi jest przekształcane w ciepło. Ciepło to jest później magazynowane, a jazdą na nartach można się cieszyć także w pochmurne, mroźne i śnieżne dni. Co ważne, materiał jest przyjazny dla środowiska!

- THINSULATE

Zaawansowany technicznie materiał izolacyjny opracowany przez renomowaną firmę 3M. Jego główne zadanie to zapewniać ciepło – bez zwiększania wagi i objętości odzieży. Wykorzystuje w tym celu unikalne, misternie splecione mikrowłókna, które w porównaniu z tradycyjnymi materiałami zatrzymują w samej tkaninie o wiele więcej powietrza, które nie wychładza się i ociepla użytkownika. Połączenie tych mikrowłókien z poliestrową izolacją daje właściwości podobne do najlepszego naturalnego puchu.

- DERMIZAX

Stworzona w laboratoriach firmy Toray w Japonii membrana o doskonałych właściwościach wodoodpornych, wiatroodpornych i oddychających. W praktyce Dermizax to miękka, rozciągliwa, bezporowa laminowana tkanina, która silnie opiera się ciśnieniu wody i przeciwdziała skraplaniu wody wewnątrz. Jej zewnętrzny materiał składa się z wysoce odpornej, odpychającej wodę warstwy DWR (Durable Water Repellency), która nawet po 20 praniach zachowuje wciąż 80% swoich właściwości utrzymując oddychalność tkaniny. Jednocześnie warstwa wewnętrzna pochłania wilgoć (parę wodną) powstającą w środku, zapobiega jej skraplaniu i odprowadza ją na zewnątrz, gdzie jest równomiernie rozprowadzana i szybko wysycha. W efekcie zapewnia długotrwały komofort użytkowania produktu.

- FULL SEAM SEAL

Wszystkie szwy produktu są laminowane, zapewniając dodatkową ochronę przed przenikaniem zimna i wilgoci.

- MOTION 3D

Nowe podejście do projektowania odzieży sportowej, inspirowane badaniami nad funkcjonalnością ludzkiej skóry i jej elastycznością w trakcie ruchu. Skóra jest najdoskonalszym okryciem człowieka: bezszwowa, idealnie dopasowana, ani zbyt ciasna, ani zbyt luźna, nie krępuje ruchów, elastyczna. Odzież Descente ze znakiem MOTION 3D zaprojektowano tak, by idealnie naśladowała zakres ruchu skóry, pracowała z człowiekiem i otulała go – nie krępując ruchów, nie ograniczając swobody, nie powodując dodatkowego wysiłku. Wkładanie kurtki czy spodni zaprojektowanych zgodnie z MOTION 3D jest jak wkładanie drugiej skóry – lekkiej, funkcjonalnej i idealnie dopasowanej.

-CRITICAL SEAM STEAL

Wszystkie najważniejsze szwy produktu są laminowane, zapewniając dodatkową ochronę przed przenikaniem zimna i wilgoci.

- DTL

Descente Technical Lamination – opatentowana przez Descente wielofunkcyjna, mikroporowata, wodoodporna (20,000 mm słupa wody) warstwa ochronna, zapewniająca wysoką oddychalność (20 000 gm pary wodnej/ m2/24h) i będąca jednocześnie lekka, miękka i wygodna.

-D-LASER

Opatentowana przez Descente technologia laserowego cięcia i łączenia (zgrzewania) materiałów. Pozwala na precyzyjne cięcie krawędzi, a także na wycinanie otworów i skomplikowanych wzorów, niemożliwe przy wykorzystaniu tradycyjnych metod cięcia i szycia tkanin. Brzegi tkaniny ciętej laserem nie wymagają obszywania, ponieważ nigdy się strzępią, są idealnie gładkie i proste.

D89606-114
1 Przedmiot

Opis

Rozmiar
38
Kolor
Czarny
Nowy produkt

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło