GOGLE POC RETINA BIG CLARITY COMP

GOGLE POC RETINA BIG CLARITY COMP

919,90 zł
Kolor Oprawek
Kolor Szkła
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Gogle Retina Big Clarity Comp

Gogle Retina Big zostały zaprojektowane z myślą o bardzo szerokim kącie widzenia, który zapewnia poprawę czasu reakcji oraz ogólne bezpieczeństwo podczas jazdy. Ten zawodniczy model z serii Race to maksymalne z możliwych pole widzenia i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Retina Big Comp ze względu na potrzebę jak najlepszej widoczności i precyzji obrazu wyposażona została w nowe soczewki Clarity o jasnych odcieniach aby maksymalnie zwiekszyć precyzję i kontrast szerokiego pola widzenia oferowanego przez oprawkę RETINA BIG. 
Soczewki Clarity uzyskane we współpracy z liderem branży optycznej jakim jest firma Carl Zeiss zostały stworzone ze specyficznego  i wysoce zaawansowanego odcienia aby zapewnić lepszą widoczność przez zwiększenie kontrastu i dochodzącego do oka światła. Unikalna lustrzana powłoka Spektris została zaprojektowana  aby dopełnić każdy odcień bazowy soczewki Clarity oraz zastosowano na 3 odrębne rodzaje warunków pogodowych: słoneczne, miejscowo słoneczne i zachmurzone.
Gogle są kompatybilne z pozostałymi szybkami z serii Retina Big. 
Miękka ramka z poliuretanu dopasowuje się do kształtu twarzy, a co ważniejsze zachowuje tę właściwość nawet przy bardzo niskich temperaturach. Podwójna warstwa miękkiej gąbeczki i wykończenie z przyjemnego polaru tym bardziej sprawią, że gogle będą wygodne oraz idealnie przylegające. Guma gogli od wewnątrz posiada silikonowy pasek, co zwiększa przyczepność gogli do kasku czy czapki.

Parametry produktu:

  • Maksymalne pole widzenia dzięki innowacyjnej konstrukcji oprawki

  • Soczewka Clarity o odcieniu na cały dzień i do precyzyjnej jazdy all-mountain

  • Unikalna powłoka lustrzana Spektris

  • Trzy-warstwowa gąbka dla lepszego komfortu

  • Silikonowy pasek zwiększający przyczepność

  • Szybki i innowacyjny system wymiany szyby

  • Powłoka Anti-Fog

  • Powłoka Anti-Scratch


405268225

Specyficzne kody

ean13
405268225
Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło