NARTY BLIZZARD 18/19 XCR, TLT10 DEMO, 1

NARTY BLIZZARD 18/19 XCR, TLT10 DEMO, 1

1 649,90 zł
Długośc narty
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Narty Blizzard XCR, wiązania: TLT 10 Demo

Narty BLIZZARD XCR + TLT 10 DEMO to bardzo wytrzymałe narty, które przeznaczone są przede wszystkim do jazdy race. Technologia oraz materiały zastosowane w tym przypadku dają możliwość długiej i wyczerpujące eksploatacji sprzętu. Spidewall to specjalne wzmocnienia nosków i krawędzi nart, które dają możliwość ostrej jazdy z dużą prędkością. RENTAL-TECH to również technologia dbająca o zwieszoną wytrzymałość konstrukcji nart. Zapewnia ona nartom jasną, wzmocnioną powierzchnię. Dzięki czemu zarysowania i drobne uszkodzenia nie są widoczne. W technologii RENTAL-TECH znaczenie ma również wiązanie, które jest niezwykle łatwe i intuicyjne w obsłudze, to pozwala na szybkie i bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie nart. System Spidewall pozwala narciarzowi na większe przekazanie energii na krawędzie nart, co pozwala na lepszą stabilność i kontrolę zachowania nart. Co więcej, dzięki temu systemowi narty mają maksymalna wydajność carvingową.

Parametry produktu:

 • Dostępne długości: 139, 146, 153, 160, 167, 174

 • Taliowanie: 123-77-105 mm (167 cm)

 • Promień skrętu: 10, 11, 12, 13, 14, 15 m

 • Wiązania: TLT10 DEMO

 • Konstrukcja: Composite Sidewall Wood

 

Zastosowane technologie:

 • SIDEWALL – wbudowany w konstrukcję narty zapewnia: zwiększony przekaz energii narciarza na krawędź, stały docisk wzdłuż całej narty, większą stabilność całej struktury, daje nienaganną kontrolę nad zachowaniem narty, maksymalną wydajność carvingu.

   

 • RENTAL-TECH – fuzja technologii Dura-Tec znacznie wzmacniającej wytrzymałość narty, z dodatkami stworzonymi pod narty potrzebujące większą wytrzymałość. Technologia ta gwarantuje wzmocnienie boków nart, a górny laminat o wyższej i gęstszej strukturze, niż zwykle jest bardziej wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Jasna kolorystyka kamufluje rysy, a rozmiar jest widoczny niezależnie od warunków pogodowych. Dopasowanie wiązań w modelach z Rental-Tech odbywa się łatwo i intuicyjnie, dodatkowym atutem jest dedykowane miejsce na naklejkę z kodem kreskowym, co ułatwia wypożyczenie nart.

   

 • COLOR CODING – każdy rozmiar butów do wypożyczenia Tecnica jest oznaczony kolorem. Kolory są skoordynowane z kolorową skalą na narcie Blizzarda. Połączenie tego samego koloru na bucie i skali na szynie narty, daje szybkie i bezpieczne dopasowanie wiązania do buta.

   

 • ROCKER CAMBER ROCKER – profil narty z rockerem w strefie dziobów oraz piętek i camberem w środku. Zmniejszenie nacisku na krawędź w strefach dziobów oraz piętek czyni narty jeszcze łatwiejszymi w prowadzeniu i zwiększa unoszenie w puchu, podczas gdy camber gwarantuje dobre prowadzenie na twardszym podłożu.

   

 • GRIPWALK – wiązanie kompatybilne z systemem buta GripWalk, ułatwiające chodzenie w butach narciarskim, zapobiega ślizganiu się.

8A8314DA-153
0 Przedmiot

Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło