• Nowy
NARTY ROSSIGNOL NOVA 2, XP W 10 WHT/SP

NARTY ROSSIGNOL NOVA 2, XP W 10 WHT/SP

1 549,00 zł
Długośc narty
Płeć
Typ narty Rossignol
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Damskie narty ROSSIGNOL NOVA 2

Najwyższa jakość jazdy, styl i elegancja. Perfekcyjne, carvingowe łuki. Tak, w największym skrócie, Rossignol prezentuje swą najnowszą kolekcję nart przeznaczonych do jazdy na trasach – NOVA. Narty wyróżniają się absolutnie wyjątkową konstrukcją, a zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o paniach. NOVA to narty, które pozwolą wycinać płynne łuki, dodadzą kopa i dostarczą niezapomnianych chwil „na krawędzi”. Koncept „progressive power” sprawia, że NOVA to pierwsza kolekcja nart sprawdzających się w trakcie jazdy różną techniką. Niezwykle łatwo adaptują się i nie wymykają spod kontroli. Spełniają wszystkie oczekiwania.

Narty ROSSIGNOL NOVA 2 + XPRESS W 10 B83 to narty stworzone na potrzeby początkujących i średnio zaawansowanych kobiet, które doceniają bezpieczeństwo i zarazem stabilną jazdę. Narty te z pewnością spełnią wymogi każdej kobiety, jako że pochodzą z grupy On Piste można w nich jeździć na trasach i w różnych warunkach. Wszystkie zalety produkcji zapewniają wysoki komfort użytkowania. Łatwość prowadzenia, oraz możliwość rozwoju swoich umiejętności to cechy, które stawiają ten model na piedestale. Producent zadbał o przyjemny design nart, dlatego polecane są wszystkim kobietom kochającym piękno.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RRI05LI

Taliowanie: 122/75/108

Promień: 10m (136 cm), 11m (144 cm), 12m (152 cm), 13m (160 cm)

Długości nart: 136, 144, 152, 160 cm

Waga (+/- 5%): 2,7 kg (para 156 cm)

 

Technologie:

SYSTEM XPRESS – Wykonane z lekkiego kompozytu system wiązań, który gwarantuje doskonałą zwrotność oraz wyjątkową lekkość. Wiązania są lżejsze w stosunku do klasycznych wiązań alpejskich. Wiązania posiadają system który zapewnia uwolnienie stopy z wiązania niezależnie od tylnej części wiązań. Taki system działa niezależnie, dzięki temu reakcja na uwolnienie stopy jest szybsza. Przekłada się to na bezpieczeństwo podczas upadku.

LCTLCT to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu.

ASSIST FLEX - Podczas gdy niektóre kobiety wybierają mocną jazdę na nartach, inne wolą bardziej zrelaksowaną technikę. Rossignol zastosował nowy ADAPTIVE FLEX jest on jedną z odpowiedzi na potrzeby każdej pani. Dzięki trzem unikalnym profilom flex (moc, szybkość reakcji, wygoda i tolerancja) zintegrowanym z zupełnie nową serią NOVA, narty zapewniają każdej kobiecie odpowiedni flex do swojej praktyki i techniki. Rozróżniamy: BOOST FLEX – do szybkiego powrotu energii, ACTIVE BOOST – całodzienna kontrola, ASSIST FLEX – narty łatwe w obsłudze.

CAPPOPLAR WOOD CORE To wysoce wszechstronna, wyrozumiała i progresywna konstrukcja pozwalająca narciarzom na osiągniecie przez nich kolejnego poziomu wydajności. Drewniany rdzeń zapewnia zwinność, przyczepność i poczucie bezpieczeństwa. Konstrukcja CAP poprawia bezpieczeństwo poprzez zapewnienie bardziej płynnego wsparcia. Ten typ konstrukcji zapewnia także ekstremalną odporność na uderzenia, co oznacza że jest idealny dla średnio zaawansowanych narciarzy, którzy chcą łatwo zwiększyć zabawę z jazdy.

WOOD CORE – Konstrukcja Wood Core sprawiająca, że narty mają więcej energii, są zwinniejsze i bardziej stabilne.

RRI05LI136

Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło