• Nowy
NARTY ROSSIGNOL REACT R8 HP, NX12 K.GW BK/YE

NARTY ROSSIGNOL REACT R8 HP, NX12 K.GW BK/YE

2 449,00 zł
Długośc narty
Płeć
Typ narty Rossignol
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Narty ROSSIGNOL REACT R8 HP + NX12

ROSSIGNOL REACT R8 HP + NX 12 KONECT GW B80 te narty będą spełnieniem oczekiwań dla osób, które dość dobrze zaznajomiły się już z techniką jazdy. Narty powstały w odpowiedzi na potrzeby posiadania przez zaawansowanych narciarzy sprzętu, który łączy w sobie łatwość zdobywania doświadczenia, z jednoczesnym umożliwieniem podejść do bardziej ambitnych form zjazdów. Narty te pozwalają na niezwykle precyzyjne skręty, wykonywane na twardych stokach. Dzięki kombinacji wielu technologii: Flex Tip Technology, LCT Technology, Carbon Alloy Matrix, Rectangular Sidewall, Oversized Sidecut, narty te są precyzyjnie wykonane, co wpływa także na komfort jazdy. Są stabilne i mocne, dlatego też spełniają wymogi każdego dobrego narciarza. Całość posiada system wiązań Konect powodujący, że narta w fazie skrętu nie jest przesztywniona pod butem i wygina się w pełny łuk. Narty REACT R8 HT to sprzęt, który można z czystym sumieniem polecić każdemu narciarzowi, który posiada już doświadczenie, aby pokonywać dynamiczne trasy.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: RRI01LH

Taliowanie: 126/74/110

Promień: 12m (156 cm), 13m (163 cm), 14m (170 cm), 15m (177 cm)

Długości nart: 156, 163, 170, 177 cm

Waga (+/- 5%): 3,5 kg (para 177 cm)

 

Technologie:

SYSTEM KONECT - Tradycyjne, montowane za pomocą śrub wiązania gwarantujące najwyższą precyzję i doskonały przekaz sił z buta na nartę. Zintegrowany system KONECT gwarantuje naturalne wygięcie nart pod butem, co przekłada się na większy komfort jazdy i lepszą kontrolę. Rozstaw regulować można bez użycia narzędzi (skorupy o długości 260 - 377 mm).

FLEX TIP – Odpowiednia sztywność dziobów sprawia, że energia jest doskonale przewodzona, a narty łatwiej inicjują skręty.

LCTLCT to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu.

CARBON ALLOY MATRIX – Carbon Alloy Matrix to technologia, dzięki której narty są stabilne i miękkie, co zapewnia znacznie najlepsze prowadzenie. Wszystko to jest możliwe dzięki wykorzystaniu aluminiowej matrycy. To właśnie ona bezpośrednio wpływa na prowadzenie nart. Poza tym nowoczesne połączenie bazaltu i włókna węglowego, które tworzy ukośny splot w technologii Carbon Alloy Matrix, zapewnia nie tylko najlepszą swobodę ruchów, ale przede wszystkim zwiększa wytrzymałość sprzętu narciarskiego.

RECTANGULAR SIDEWALL – Drewniany rdzeń narty w oparciu o konstrukcję rodem z Pucharu Świata.

POPLAR WOOD CORE – Konstrukcja ścian bocznych typu ABS z drewna topoli daje wsparcie ze wspaniałą progresywnością i bezpieczeństwem. Wysoce progresywna konstrukcja pomaga narciarzowi poprawiać swoją jazdę, mając przy tym zabawę, niezależnie od terenu. Moc zmienia się zgodnie z włóknem szklanym, grubością rdzenia i wygięciem.

RRI01LH156

Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło