• Obniżka
NARTY SALOMON M W-MAX 12 BLK/WHT

NARTY SALOMON M W-MAX 12 BLK/WHT

2 799,90 zł
2 199,88 zł Zniżka 21,43%
Długośc narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

NARTY SALOMON 2017 W-MAX 12 + MXT10 TI

 

Bardzo przyjemna damska narta. Idealna dla zaawansowanych Pań szukających nart na cały dzień. Łatwa do kontrolowania i wprowadzania w zakręt. Maksimum siły i precyzji na stoku dzięki dwóm warstwom tytanu, wstawkom z włókna węglowego i rdzeniowi drewnianemu na całej długości. Przekrocz swoje ograniczenia dzięki nartom o masie poniżej 6 kg. W zestawie z wiązaniami Salomon XT10 Ti. Model zapewnia amortyzację drgań – można szusować intuicyjnie i kreślić zakręty we wszystkich kształtach i wymiarach. Konstrukcja Carve Rocker pozwala na reakcję w ułamku sekundy. Jest tak szybka jakby narty przewidywały Twój kolejny ruch. 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

ROZMIAR (CM):  150 / 155 / 160

TALIOWANIE:  121,5/73/107 / 121/73/106 / 120/73/105

PROMIEŃ(M):  10.5 / 12 / 13

DIN: 10
PŁYTA:  Light Density Woodcore  
KONSTRUKCJA:  Powerframe+ Double Ti + Carbon
PROFIL: Carve Rocker

TYP: adult, woman

POZIOM: średniozaawansowany / zaawansowany

CECHA: lekkość, szybkość, długi skręt

TRYB: All Around

 

TECHNOLOGIE:

LIGHT DENSITY WOODCORE – Wspaniała stabilność i odbicie przy 15% redukcji wagi w porównaniu z tradycyjnym rdzeniem drewnianym.

OVERSIZE ACTIV CONTACT SIDEWALLS – Zastosowana w nartach o częściowo warstwowej konstrukcji Mid-Sandwich warstwa wytrzymałego tworzywa umieszczona w bocznej ściance nad krawędzią na całej długości. Poprawia przeniesienie sił na krawędź, znacznie polepszając przyczepność w twardych warunkach śniegowych.

PULSE PAD – Specjalna warstwa gumy bezpośrednio nad krawędzią i określonych partiach narty, zwiększa gładkość jazdy i poprawia przyczepność.

CARVE ROCKER – Bardzo krótki i niski Rocker połączony z szerokim, slalomowo wytaliowanym dziobem zapewnia doskonałą manewrowość i łatwą inicjację skrętów, bez utraty stabilności, precyzji prowadzenia i przyczepności krawędzi w skręcie. Opatentowana konstrukcja Salomon.

TIP PROTECTOR – Osłona dzioba przedłuża żywotność nart, utrzymuje ich atrakcyjny wygląd nawet po intensywnym użytkowaniu.

TAIL PROTECTOR – Osłona piętki przedłuża żywotność nart i zabezpiecza końce nart przed uszkodzeniem.


4477-150
1 Przedmioty

Nowy produkt

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło