NARTY VOLKL FLAIR SC CARBON VMOTION3

NARTY VOLKL FLAIR SC CARBON VMOTION3

3 299,91 zł
Długośc narty
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Narty VOLKL FLAIR SC CARBON VMOTION3

Kobieca wersja narty Racetiger SC. Odchudzona narta slalomowa wybrana nartą roku na sezon 2017/18. Stworzona dla Pań chcących rasowej sportowej narty. Flair SC Carbon to sprężysty, drewniany rdzeń Full Sensor Woodcore Light w konstrukcji sandwich, wzmocniony carbonem i sidewallem na całej długości, wraz z rewelacyjnie działającym tłumikiem UVO zapewnia narciarzom optymalną stabilność przy dużych prędkościach. Natomiast profil Tip Rocker sprawi, że wprowadzenie narty w skręt staje się dużo łatwiejsze. Wiązania vMotion 3 z funkcją Grip Walk dodają nartom dynamiki poprzez usztywnienie w środkowej części, a co najważniejsze zapewniają stabilniejsze prowadzenie narty w trudnych, twardych i oblodzonych warunkach śniegowych. Lekkie, zwrotne i sprężyste, a przede wszystkim komfortowe. Zdobyła najwyższe oceny w testach NTN i World Ski Test, a to mówi samo za siebie.

 

Parametry produktu:

·        Dostępne długości: 150, 155, 160, 165

·        Promień skrętu: 11.4, 12.2, 13.1, 14

·        Taliowanie: 122/72/105 dla wszystkich długości

·        Poziom: zaawansowany, rekreacja

·        Typ: Race

·        Wiązanie: vMotion3

 

Technologie:

Uvo - ULTIMATE VIBRATION OBJECT

UVO to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.

EFFICIENT SKIING - Mniej wysiłku - więcej skuteczności!

Od dawna naszym celem jest stworzenie nart zorientowanych na wydajność, skierowanych dla wymagających narciarzy w każdym wieku. Takich, które wybaczają błędy i nie wymagają tak dużego nakładu siły. Te cechy pozwoliłoby narciarzom na dłuższy i bardziej satysfakcjonujący dzień na stoku. Mniej wysiłku - więcej skuteczności!

FULL SENSOR WOODCORE LIGHT

Full Sensor Wood Core Light składa się z twardego drewna w obszarze środkowym wokół śrub i bardzo lekkiego drewna w strefie zewnętrznej. W grupie nart alpejskich szczególnie modele Efficiency czerpią z redukcji wagi i pozwalają na bardzo sportowe zwroty oraz prędkość.

POWERED BY CARBON

Zastosowanie włókna węglowego tworzy kombinację niskiej wagi, dużej trwałości i sportowej jazdy.

FULL SIDEWALL

Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 2100

Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

118301-150

Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło