• Nowy
NARTY VOLKL RTM 79 IPT WR XL, 170

NARTY VOLKL RTM 79 IPT WR XL, 170

2 899,90 zł
Długośc narty
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Narty Volkl RTM 79 IPT WR XL

Nowość 2018/19! Następca RTM 78 wszedł o klasę wyżej. Narta konstrukcyjnie zbliżona do wyższych modeli z rodziny RTM. Trwały i elastyczny rdzeń Dual Wood Core XL wzmocniony jest stalą oraz najnowszą technologią 3D.Ridge, co nadaje tej narcie znacznie lepsza dynamikę niż u jej poprzednika. Profil Extended Tip&Tail rocker z centralnym sidewallem sprawia, że te deski stały się wszechstronne i pewne w prowadzeniu. 79mm pod butem to przyjemność z jazdy na każdym stoku, a żadne muldy nie są jej straszne. Świetna uniwersalna narta all mountain dla średniozaawansowanych narciarzy ceniących sobie efektywność i komfort.

 

Parametry produktu:

·        Dostępne długości: 156, 163, 170, 177

·        Promień skrętu: 12.7, 14.1, 15.6, 17.1

·        Taliowanie: 129/79/109 dla wszystkich długości

·        Poziom: średniozaawansowany, zaawansowany

·        Typ: All Mountain

·        Wiązanie: iPT Wideride XL

 

Technologie:

POWERED BY STEEL

Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

CENTER SIDEWALL

Bezpośrednie i skuteczne przekazywanie sił z częściowego sidewalla w centrum narty, w połączeniu z konstrukcją 3D.Ridge.

BASE P-TEX 2100

Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

3D.RIDGE

Niezwykle efektywna, efektowna konstrukcja nart Völkl. 3D.Ridge to charakterystyczny karbonowy grzbiet, biegnący przez całą długość deski. Pod nim kryje się drewniany rdzeń, który zapewnia większą sztywność oraz lepszą stabilizację. Jest najgrubszy w miejscu wiązania, gdzie narta przenosi największe siły. Idąc stronę przodów, tyłów i krawędzi, grubość rdzenia jest redukowana, a jego rolę zapewnienia sztywności i stabilności przejmuje karbonowa powłoka i tłumik drgań UVO. Taki kształt rdzenia, w połączeniu z nową geometrią, znacznie zmniejsza bezwładność narty w skrajnych miejscach oraz pozwala na harmonijny rozkład jej sztywności, zwiększając dzięki temu czucie podłoża. Zwiększona sztywność poprzeczna, dzięki natychmiastowej reakcji na impulsy narciarza, ułatwia manewrowanie nartą. Uzyskana niska waga narty, przy zachowanych parametrach jezdnych, w niesamowity sposób potęguje możliwości sprzętu. Dynamikę nart z 3D.Ridge można śmiało porównać od bardzo lekkich bolidów Formuły 1, w których zamontowane są silniki o dużych mocach.

118241-170
Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło