• Obniżka
  • Nowy
NARTY VOLKL DEACON 74 PRO, XCELL 12 GW 90MM, 178

NARTY VOLKL DEACON 74 PRO, XCELL 12 GW 90MM, 178

4 399,89 zł
2 999,00 zł Zniżka 31,82%
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty VÖLKL DEACON 74 PRO

Narty VOLKL DEACON 74 PRO to następca narty CODE S PRO, rozpoczynający tym samym całkiem nową rodzinę nart DEACON. Same narty są takie same jak w modelu DEACON 74 (3D.GLASS, SPEEDWALL MULTILAYER, EXTENDED TIP&TAIL ROCKER, ślizg P-TEX 4504, TITANAL, SIDEWALL, tłumik UVO 3D). Ale do tych nart VÖLKL zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę MARKER WORLD CUP, do której dokręcamy topowe, zawodnicze wiązania MARKER RACE X-CELL. Druga różnica to sportowy tunning krawędzi. Wersja CODE L PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach VÖLKL - podniesienie 0,8° od spodu i 87,6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej dosztywnia narty w strefie środkowej. Dociśnięcie krawędzi wymaga użycia większej siły, ale jak już to zrobimy odwdzięczy się nam niesamowitą mocą. Sportowy tunnig kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. DEACON 74 to narta stworzona do dynamicznych, ostrych i szybkich skrętów. Na tych nartach poczujesz się jak PROs!

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 118131

Dostępne długości/promień skrętu: 173 cm (16.0 m), 178 cm (17.0 m)

Taliowanie: 125/74/104

Rdzeń narty: Speed Multi Layer Woodcore

Poziom: zaawansowany, ekspert

Typ: Piste

Wiązanie: Marker X-Cell 12 GW

 

Technologie:

UVO 3D - To pierwszy niezależnie poruszający się tłumik drgań, który stosuje najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań, aby zminimalizować drganie dziobów nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

SPEED MULTI LAYER WOODCORE – W SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE boczne warstwy narty są z twardszego drewna, co w połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem zastosowanym wewnątrz rdzenia, zapewnia wiele zalet:

Część liściastego drewna przylegająca bezpośrednio do ścianki bocznej wpływa na większą transmisję mocy, poprawia przyczepność krawędzi i podtrzymuje krawędź zewnętrzną.

Niska waga części drewna iglastego pośrodku nart przynosi większą zwinność, zwrotność i zmniejsza całkowitą wagę. Połączenie obu typów drewna biegnących przez całą długość narty przyczynia się do optymalnego rozkładu sztywności, zwiększając precyzję skrętu.

Jest to pierwsza i jedyna technologia ścian bocznych i rdzenia, przeznaczona do agresywnej jazdy na nartach, kiedy to o zwycięstwie mogą zadecydować setne sekundy.

POWERED BY TITANIUM - TYTANAL sprawia, że jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 4504 - To spiekana baza wysokiej jakości o wysokiej masie cząsteczkowej. Charakteryzuje się imponującą trwałością i właściwościami ślizgowymi. W VÖLKL używamy go we wszystkich naszych premium modelach all-mountain i wyścigowych.

RACE FINISH - Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, nasze narty do Pucharu Świata są wyposażone w specjalne wykończenie. Podczas gdy modele SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku.

118131-178
1 Przedmiot

Opis

Długośc narty
178
Płeć
Uniseks
Typ narty Volkl
Piste
Nowy produkt
Produkty podobne ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło