Koszyk:
0,00
Home › SH+
narty
 Uznana na świecie marka wysokiej jakości okularów sportowych dla przedstawicieli wielu dyscyplin, gogli narciarskich, kasków kolarskich i narciarskich. Powstała w 1978 roku we Włoszech. Przez 36 lat dzięki intensywnym badaniom, wprowadzanym dzięki nim innowacjom, wysoko funkcjonalnym materiałom oraz Nowoczesnemu wzornictwu osiągnęła ugruntowaną pozycję topowej marki sportowej. Okulary oraz kaski kolarskie i narciarskie SH+ są od A do Z wyprodukowane we Włoszech. Jakość soczewek i design całości ? oprawek i szkieł sprawia, że okulary SH PLUS doceniają użytkownicy na całym świecie, można powiedzieć, że SH PLUS to mercedes w świecie optyki sportowej. Polaryzacja połączona z fotochromią to szczyt dzisiejszych możliwości technologii optycznej. I takie okulary oferuje SH PLUS sportowcom.

Rodzaje gogli:

narty
nartynartynarty

nartynartynartynarty

narty

Rodzaje szkieł:

narty


Rodzaje kasków:

nartynartynartynarty

nartynartynartynarty

nartynartynartynarty

nartynartynartynarty

narty


Właściwości kasków:

IN-MOLD MICROSHELL: Odporność i lekkość. Zaawansowana produkcyjnie technologia gwarantuje większą wytrzymałość i jednocześnie mniejszą wagę dzięki połączeniu skorupy zewnętrznej z polistyrenem.


TIGHT-FIT SHELL:
W przeciwieństwie do standardowej technologii IN MOLD, zewnętrzna powłoka jest połączona z polistyrenem po procesie wtyskiwania.

ANTI-ALLERGIC PADDINGS: Wkładki z kasku utrzymują głowę suchą i zapewniają doskonały komfort jazdy. Ich największą zaletą jest anty alergiczny funkcja i możliwość ich prania.

BUG-PADDING*: Wkładki zabezpieczone specjalną wytrzymałą miękką siateczką gwarantującą ochronę przed możliwością wpadania owadów do wnętrza kasku, stosowane w kaskach rowerowych.

BUTTERFLY: Jest to mocne zbrojenie wykonane z nylonu znajdujące się bezpośrednio w uformowanym polistyrenie. Zapewnia dodatkową wytrzymałość i integralność kasku.

LOCK SYSTEM PRO: Pozwala łatwo i szybko kontrolować mechanizm blokujący nawet w trakcie jazdy.

ANTI-PICKING BUCKLE: osłona pomagająca uniknąć przycięcia skóry pomiędzy dwoma elementami klamry zamykającej.

RETENTION SYTEM: TWIN SYSTEM III*: Tylny system regulacji z podwójnym mechanizmem blokującym. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się przy dopasowywaniu kasku nawet tylko jedną ręką.

RETENTION SYTEM: TWIN SYSTEM II*: Tylny prosty system regulacji polegający na zaciskaniu i podwójnym blokowaniu, dla perfekcyjnego dopasowania kasku do głowy.

CAM-LOCK: Możesz otworzyć, dopasować i zamykając skutecznie zablokować. CAM -LOCK pozwala bardzo łatwo wyregulować system pasków w kasku.

RETENTION SYSTEM: SPEED TURN SYSTEM*: Tylny system regulacji z bezpiecznym kołem. Prosty i łatwy w obsłudze nawet jedną ręką.

BACK REFLECTIVE STICKERS*: Naklejone w tylnej części kasku, odblaskowe nalepki podnoszą skutecznie standard bezpieczeństwa w trakcje jazdy nocą, lub w tunelach sprawiając, że kolarz jest lepiej widoczny.


* dotyczy wybranych modeli

SH+

  • Nie znaleziono żadnych produktów